środa, 18 marca 2015

Optrex spray i zapowiedź nowych kampanii streetcom

Kampania optrex trwa już ponad trzy tygodnie. Znajomi, przyjaciele i członkowie rodziny przetestowali mój optrex a niektórzy z nich dokonali także własnego zakupu tego wspaniałego i innowacyjnego produktu. Moja podsumowująca osobista opinia i opinie osób testujących wraz ze mną:

Zarówno optrex spray do oczu zmęczonych i odczuwających dyskomfort  jak i spray do oczu suchych i podrażnionych zaraz po aplikacji daje przyjemne uczucie chłodu na powiekach, nawilża i przynosi ulgę dla oczu zwłaszcza u osób spędzających wiele godzin przed monitorem komputera i pracujących przy sztucznym świetle. Jest bardzo wygodny w aplikacji i wydajny, wiele osób było zachwyconych faktem, że nie muszą już stosować tradycyjnych kropli do oczu. Rzeczywiście tak jak obiecuje producent nie rozmazuje makijażu i nadaje się dla osób noszących soczewki zatem można go bez żadnych obaw stosować w każdej chwili.
Polecam optrex spray!


Serwis streetcom szykuje nam wiele nowych i bardzo ciekawych kampanii! W strefie eksperta pojawiło się ostatnio dużo ankiet i aktywności, co oczywiście bardzo mnie cieszy i liczę na część z nich przynajmniej.
Będą to między innymi kampanie:

Fascynującego filmu " Oculus"

Owsianki Kupiec

Avon Natura Effects

Perlux:

Ser żółty Serenada:

Zachęcam do zarejestrowania się w serwisie streetcom:https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/965c659bb5178cacaf8dc2958864dd9c


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz